Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Zakończenie roku przedszkolnego

Zakończenie roku przedszkolnego

Chociaż słońce jasno świeci,

Trochę smutne są dziś dzieci.

Bo koniec roku, przedszkola mija czas,

Teraz wakacje czekają nas.

        Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli: dzieci, rodzice, nauczyciele, ks. katecheta oraz pani dyrektor, która podsumowała całoroczną pracę przedszkola wymieniając wszystkie działania, imprezy, uroczystości, projekty, konkursy  i ważniejsze wydarzenia. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody książkowe.Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu :-)

Jeśli tęsknota mnie ogarnie,

Kiedy już będę uczniem w szkole –

To znajdę wyjście, Wiem, co zrobię:

Przyjdę odwiedzić swoje przedszkole...

                                                            B. Witek

 

Jesteś tutaj: Home Przedszkole Zakończenie roku przedszkolnego