Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Dni otwarte w naszym przedszkolu

     W dniach 11 - 14 czerwca w naszym przedszkolu odbyły się DNI OTWARTE. W tym czasie przyszłe przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami zobaczyły, jak wygląda nasze przedszkole, kolorowe sale oraz zapoznały się z przyszłymi wychowawczyniami. Dzieci miały możliwość przeżycia wspólnych chwil z rówieśnikami na sali zabaw oraz na przedszkolnym placu zabaw. Było nam bardzo miło gościć wszystkie dzieci oraz rodziców. Mamy również nadzieję, że miłe wspomnienia wesołych zabaw, pozostaną w ich pamięci do września, gdy wrócą do przedszkola jako przedszkolaki.

                                                                                                                                R. Klecka

 

Jesteś tutaj: Home Przedszkole Dni otwarte w naszym przedszkolu