Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Niezwykła i niecodzienna lekcja sztuki

        29 maja 2018r. przedszkolaki udały się do naszego parafialnego kościoła, aby tam spotkać się z panem Sulisławem Ćwiertnią – konserwatorem zabytków, który obecnie odnawia ołtarz   św. Mateusza w naszym pięknym, zabytkowym kościele. Pan konserwator bardzo chętnie   i z wielkim spokojem powitał naszych energicznych i żywiołowych przedszkolaków, którym pokazał jakimi podstawowymi narzędziami posługuje się w swojej pracy, jak i ile razy należy konserwować wszystkie elementy, a nawet, jak wygląda złoto wykorzystywane przy renowacji ołtarzy i innych złoceń. Bardzo dziękujemy za ciekawą lekcję sztuki oraz wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

                                                                                                               B. Witek

 

Jesteś tutaj: Home Przedszkole Niezwykła i niecodzienna lekcja sztuki