Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Warsztaty kulinarne z paniami z Koła Gospodyń Wiejskich Biesiadkach

    11 maja 2018r. odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty kulinarne przeprowadzone przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich działającym przy Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju wsi Biesiadki ,,TRADYCJA I ROZWÓJ”, a główną atrakcją oprócz robienia pierogów ze śliwką i truskawką była nauka przygotowywania ,,Biesiadeckich sodziaków ”. Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem brały udział w wykonywaniu tych specjałów, a po skończonej pracy zasiadły do stołu, aby je zajadać. Największą rozkoszą dla podniebienia okazały się „Biesiadeckie sodziaki”. Bardzo dziękujemy paniom za przyjęcie zaproszenia i wspaniałe przygotowanie warsztatów. Realizacja tych zajęć jest jednym z działań w ramach projektu „Śliwkowe Szkoły”.

                                                                                                                                                                               P. Strzesak 

 

 

Jesteś tutaj: Home Przedszkole Warsztaty kulinarne z paniami z Koła Gospodyń Wiejskich Biesiadkach