Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Wigilia w przedszkolu 2017

„A gdy zabłyśnie gwiazdka
w błękitnej dalekości,
będziemy z sobą dzielili
opłatek, symbol miłości”.

       Dnia 21 grudnia 2017r. wszystkie grupy spotkały się razem na wspólnej wigilii. Na początku każda z grup zaprezentowała krótki montaż słowno – muzyczny o tematyce świątecznej a później wszystkie przedszkolaki łamiąc się opłatkiem składały sobie życzenia. Następnie rodzice zaprosili wszystkie dzieci do stołu na wspólny posiłek. Dalsza część dnia upłynęła przy wspólnym śpiewie kolęd. Każdy przedszkolak idąc do domu otrzymał drobny upominek od rodziców i wychowawców.

                                                                                                                            R. Klecka

Jesteś tutaj: Home Przedszkole Wigilia w przedszkolu 2017