Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Zapisy do przedszkola 2018/19

 

Ogłoszenie dla rodziców

      Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Biesiadkach informuje, że zapisy dzieci do Publicznego Przedszkola w Biesiadkach na rok szkolny 2018/2019 rozpoczynają się   12 marca i trwają do 30 marca br.

       Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola są dostępne w sekretariacie szkoły lub poniżej. Wypełnione wnioski proszę składać w sekretariacie szkoły. Deklaracje o kontynuacji wychowania przedszkolnegow roku szkolnym 2018/19 rodzice składają wychowawczyniom grup przedszkolnych.

Zarządzenie Wójta Gminy Gnojnik  dotyczące rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych  szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Gnojnik  na rok szkolny 2018/19

Wniosek o przyjęcie do przedszkola

Jesteś tutaj: Home Ogłoszenia Aktualnosci Zapisy do przedszkola 2018/19