Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Informacja dla rodziców

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Biesiadkach informuje, że wszystkie wnioski o przyjęcie dzieci do naszego przedszkola na rok szkolny 2018/2019 zostały pozytywnie rozpatrzone.

Zapraszamy nowo zapisane dzieci z rodzicami na Dni Otwarte Publicznego Przedszkola w Biesiadkach, które odbędą się w dniach od 11 do 14 czerwca br. w godzinach  od 10.30 do 12.30.

Biesiadki, 12 kwietnia 2018 r.

1% podatku

Społeczność szkolna zwraca się do wszystkich z prośbą o przekazanie 1% podatkudochodowego na zakup  sprzętu multimedialnego jako pomocy dydaktycznych. Będziemy wdzięczni za okazaną nam pomoc.

KRS 0000052078

W rubryce "cel szczegółowy" wpisujemy Publiczna Szkoła Podstawowa w Biesiadkach.

Jesteś tutaj: Home Ogłoszenia